REGIONAL FISH & DELICIOUS FOOD

Atrakcje w okolicy

Wiadukty Kolejowe w Stańczykach

Północne krańce Mazur należą do najrzadziej odwiedzanych zakątków kraju. Właśnie tu, wśród uroczych pagórków i łąk, za wsią Stańczyki, znajdują się potężne wiadukty nieczynnej linii kolejowej Gołdap – Żytkiejmy (31km). Więcej informacji »

-10% dla gości hotelowych w gabinecie
Kriomedica na zabiegi na twarz i ciało

W którym dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych, certyfikowanych urządzeń medycznych i procedur, oferujemy sprawdzone i skuteczne metody bezinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej oraz ujędrniania, budowy i stymulacji mięśni, a także szeroko pojętej krioterapii. Więcej informacji »

Kolejka Wąskotorowa w Płocicznie

Wycieczka kolejką wąskotorową po Wigierskim Parku Narodowym i Puszczy Augustowskiej. Wigierska kolejka wąskotorowa przebiega bardzo malowniczą trasą wzdłuż nadbrzeży jeziora Wigry. Więcej informacji »

Park Wodny w Druskiennikach

Park wodny mieszczący się w sąsiedztwie brzegu Niemna nie pozostaje obojętny. Przez cały rok czekają na ciebie tropikalne upały, baseny z błękitną wodą, cień palm i niekończące się atrakcje. Więcej informacji »

Pokamedulski Klasztor w Wigrach

Na półwyspie daleko wychodzącym w północną część jeziora Wigry, stoi górujący nad okolicą kościół z klasztorem. Historia tego obiektu jako klasztoru związanego z kamedułami zaczyna się dopiero w roku 1667. Więcej informacji »

Park Linowy Gaładuś

Fantastyczne miejsce, w którym można ze sprzętem alpinistycznym pokonywać przeszkody między drzewami. Przeszkody znajdują się na różnych wysokościach od 1m do 15m co daje dużą dawkę adrenaliny. Na 3 trasach możemy sprawdzić swoje siły i odwagę. W trakcie zjazdu 4-ema tyrolkami możemy podziwiać piękny krajobraz. Więcej informacji »

Baśniowy Szlak Suwalszczyzny

Reklamowana hasłem „Kraina jak Baśń” potrafi oczarować niejednego turystę. Magia Suwalszczyzny kryje się w przepięknych krajobrazach: wijących się wśród łąk, wartkich rzekach i cichych, rozległych jeziorach, bezkresnych dolinach i gęstych lasach. Więcej informacji »

WOSiR Szelment

Całoroczny kompleks sportowo-rekreacyjny na Suwalszczyźnie. Więcej informacji »