REGIONAL FISH & DELICIOUS FOOD

Imprezy okolicznościowe

Do Państwa dyspozycji mamy klimatyczną salę weselną, która pomieści do 150 osób.

Subtelne wnętrze sprzyja organizacji ślubu i wesela szczególnie w stylu rustykalnym, prowansalskim czy boho.

Każde wesele w Dworku Hołny jest wyjątkowe, dlatego też propozycję weselnego menu tworzymy, dostosowując je do indywidualnych potrzeb Pary Młodej. W naszej Kuchni chętnie przygotowujemy dania w oparciu o sezonowe, regionalne, lokalnie dostępne produkty oraz przetwory przygotowywane przez Nas w duchu zdrowej kuchni.

Wokół całego kompleksu Dworku Hołny roztacza się rozległy teren zielony, dzięki czemu organizatorzy wesela i ich goście mogą cieszyć się swobodą i kontaktem z piękną przyrodą.

W takiej naturalnej przestrzeni z radością organizujemy także ślub plenerowy. Przestronny dziedziniec usytuowany przy Sali w lato jest idealnym miejscem na organizację strefy relaksu lub innych wymarzonych atrakcji typu photo budka czy prosecco van.

Unikalny teren wokół Dworku Hołny to idealne przestrzenie dla ślubnej sesji zdjęciowej

Do dyspozycji Pary Młodej jest park nad stawem, w otoczeniu pięknych latarni, które nadają w nocy romantyczny charakter spacerom, natomiast za dnia możemy rozkoszować się pięknym śpiewem ptaków i widokiem jeziora Hołny.

Dziękujemy naszym gościom z @bookingcom za świetne opinie i oceny!

Jacek
Jacek
11. Październik, 2021.
10
Exceptional
Anonymous
Anonymous
8. Październik, 2021.
10
Exceptional
Piotr
Piotr
8. Wrzesień, 2021.
8,0
Bardzo dobry ☺Rewelacyjna lokalizacja, blisko do jeziora. ☹Plaga much, nikt z tym nic nie robił, sniadania zbyt późno (10.00, w praktyce 10.20), niewielki wybór dań. Jajecznica, omlet i kiełbaski. Dzieci niechętnie to jadły. Odpowiedziano nam, że nie ma nic na słodko, dopiero na jakieś 2 dni przed wyjazdem dowiedzieliśmy się, że omlety mogą być z owocami.
Barbara
Barbara
31. Sierpień, 2021.
9,0
☺Lokalizacja obiektu jest bardzo dobra dla osób z własnym transportem, które szukają ciszy i ucieczki od zgiełku. Jest to też świetna baza wypadowa do poznania Podlasia i Litwy. Zaletą apartamentów jest dostęp do restaraucji, w której można bardzo smacznie zjeść. Dania serwowane w restauracji są najwyższej jakości. Dla osób lubiących pływać, dworek ma dostęp do jeziora. Personel był bardzo uprzejmy i pomocny. Pokój bardzo czysty i dobrze wyposażony. Dostępne bezpłatne miejsca parkingowe w dużej ilości. ☹Rozważając to miejsce trzeba mieć na uwadze schody spiralne, które mogą być barierą dla niektórych osób. W sumie jedyną wadą jest nie do końca oddzielenie tarasu w jednym apartamencie, goście restauracji przechodzący pod oknami apartamentu ograniczają poczucie prywatności.
Hubert
Hubert
22. Sierpień, 2021.
9,0
☹Totalnie zaskoczył mnie zakaz przygotowywania posiłków w apartamencie, pomimo, że wyposażony jest w dużą i ładną kuchnię, z czterema palnikami. O ile w naszej sytuacji (z żoną) nie miało to większego znaczenia, to w przypadku podróżowania z dziećmi absurdem jest brak możliwości podgrzania mleka czy najprostszego dania dla dzieciaków.
Maciej
Maciej
10. Sierpień, 2021.
10
Pełna satysfakcja. Odzyskałem wiarę w możliwość komfortowego pobytu wakacyjnego w Polsce. ☺Obłędna lokalizacja, z własną plażą nad jeziorem, z możliwością korzystania z łódki do swojej dyspozycji. Fantastyczna, miła obsługa na tzw. „każde zawołanie”. Świetne jedzenie w tym samym miejscu. Obok „Vinoteka” z towarami regionalnymi. W kompleksie sauna, boisko, tereny spacerowe. ☹Apartament bezpośrednio sąsiaduje z salą restauracyjną, co w sytuacji zorganizowanej imprezy stanowi pewien kłopot.
Mateusz
Mateusz
1. Sierpień, 2021.
9,0
Awesome
Markus
Markus
23. Lipiec, 2021.
10
Exceptional
Katarzyna
Katarzyna
15. Lipiec, 2021.
10
Dworek Hołny Mejera to absolutna rewelacja gdy chce się odpocząć od zgiełku miasta… cisza, spokój, i ogromna uroda tego ☺Klimat, dbanie o najmniejsze szczegóły i zadowolenie klienta ☹Absolutnie nic
Jakub
Jakub
14. Lipiec, 2021.
10
Exceptional