REGIONAL FISH & DELICIOUS FOOD

Historia Dworku

Restauracja Dworek Hołny to miejsce, które powstało z pasji do wybitnej kuchni i chęci stworzenia wyjątkowego, klimatycznego miejsca na ziemi.

Widząc zakres robót, który został wykonany na działce, której znaczna część stanowiła nieużytek z pewnością można stwierdzić, że powstało coś z niczego. Staraliśmy się przygotować miejsce w którym poczujecie się Państwo jak w domu i będziecie mogli delektować się daniami, które proponujemy. Nie oznacza to oczywiście, że nie popełniamy błędów, natomiast staramy się wyciągać z nich wnioski i robić wszystko aby popełniać ich jak najmniej.

Firma ARMATOR (wcześniej jako ANA) rozpoczęła swoją działalność w 1995 r. od produkcji chrupek kukurydzianych w Augustowie. W 2000 r. przy współpracy z Żegluga Augustowską podjęliśmy próbę przywrócenia żeglugi pasażerskiej na jez. Wigry (statek TRYTON, którym pływał Jan Paweł II). Wraz z upływem czasu powiększaliśmy swoją ofertę o produkcję sprzętu ratunkowego na statki pasażerskie (pływaki ratunkowe), inwestycje w nieruchomości a także podjęliśmy wyzwanie wejścia w nową dla nas branżę reklamową. W perspektywie kilku lat zorganizowaliśmy kilkadziesiąt outdoorowych kampanii reklamowych na naszych nośnikach w wielu miastach północno-wschodniej i środkowej części Polski.

Naszym „oczkiem w głowie” jest jednak Dworek Hołny
w którym – mamy nadzieję – czujecie Państwo całe nasze serce.

Dziękujemy naszym gościom z @bookingcom za świetne opinie i oceny!

Jacek
Jacek
11. Październik, 2021.
10
Exceptional
Anonymous
Anonymous
8. Październik, 2021.
10
Exceptional
Piotr
Piotr
8. Wrzesień, 2021.
8,0
Bardzo dobry ☺Rewelacyjna lokalizacja, blisko do jeziora. ☹Plaga much, nikt z tym nic nie robił, sniadania zbyt późno (10.00, w praktyce 10.20), niewielki wybór dań. Jajecznica, omlet i kiełbaski. Dzieci niechętnie to jadły. Odpowiedziano nam, że nie ma nic na słodko, dopiero na jakieś 2 dni przed wyjazdem dowiedzieliśmy się, że omlety mogą być z owocami.
Barbara
Barbara
31. Sierpień, 2021.
9,0
☺Lokalizacja obiektu jest bardzo dobra dla osób z własnym transportem, które szukają ciszy i ucieczki od zgiełku. Jest to też świetna baza wypadowa do poznania Podlasia i Litwy. Zaletą apartamentów jest dostęp do restaraucji, w której można bardzo smacznie zjeść. Dania serwowane w restauracji są najwyższej jakości. Dla osób lubiących pływać, dworek ma dostęp do jeziora. Personel był bardzo uprzejmy i pomocny. Pokój bardzo czysty i dobrze wyposażony. Dostępne bezpłatne miejsca parkingowe w dużej ilości. ☹Rozważając to miejsce trzeba mieć na uwadze schody spiralne, które mogą być barierą dla niektórych osób. W sumie jedyną wadą jest nie do końca oddzielenie tarasu w jednym apartamencie, goście restauracji przechodzący pod oknami apartamentu ograniczają poczucie prywatności.
Hubert
Hubert
22. Sierpień, 2021.
9,0
☹Totalnie zaskoczył mnie zakaz przygotowywania posiłków w apartamencie, pomimo, że wyposażony jest w dużą i ładną kuchnię, z czterema palnikami. O ile w naszej sytuacji (z żoną) nie miało to większego znaczenia, to w przypadku podróżowania z dziećmi absurdem jest brak możliwości podgrzania mleka czy najprostszego dania dla dzieciaków.
Maciej
Maciej
10. Sierpień, 2021.
10
Pełna satysfakcja. Odzyskałem wiarę w możliwość komfortowego pobytu wakacyjnego w Polsce. ☺Obłędna lokalizacja, z własną plażą nad jeziorem, z możliwością korzystania z łódki do swojej dyspozycji. Fantastyczna, miła obsługa na tzw. „każde zawołanie”. Świetne jedzenie w tym samym miejscu. Obok „Vinoteka” z towarami regionalnymi. W kompleksie sauna, boisko, tereny spacerowe. ☹Apartament bezpośrednio sąsiaduje z salą restauracyjną, co w sytuacji zorganizowanej imprezy stanowi pewien kłopot.
Mateusz
Mateusz
1. Sierpień, 2021.
9,0
Awesome
Markus
Markus
23. Lipiec, 2021.
10
Exceptional
Katarzyna
Katarzyna
15. Lipiec, 2021.
10
Dworek Hołny Mejera to absolutna rewelacja gdy chce się odpocząć od zgiełku miasta… cisza, spokój, i ogromna uroda tego ☺Klimat, dbanie o najmniejsze szczegóły i zadowolenie klienta ☹Absolutnie nic
Jakub
Jakub
14. Lipiec, 2021.
10
Exceptional