REGIONAL FISH & DELICIOUS FOOD

Regulamin obiektu Restauracja & Apartamenty Dworek Hołny


1. Regulamin obowiązuje wszystkie osoby przebywające na terenie obiektu Dworek Hołny w Hołnach Mejera 3 16-500 Sejny. Opłata za pobyt pobierana jest od Gościa w dniu przyjazdu (z góry). W przypadku rezygnacji Gościa z pobytu w hotelu w trakcie trwania doby, opłata za całkowity zarezerwowany pobyt nie jest zwracana. Dworek Hołny wynajmuje pokoje (również poprzez booking.com) w interwale doby hotelowej.
Doba hotelowa trwa od godziny 15.00 do godziny 11.00
Na terenie obiektu można korzystać z darmowego dostępu do Internetu, leżaków przy plaży, boiska do piłki nożnej, boiska do plażowej piłki siatkowej oraz niestrzeżonego kąpieliska nad jez. Hołny.
2. Zameldowania po godzinie 18:00 objęte jest dodatkową opłatą w wysokości 20 PLN za każdą kolejną godzinę.
3. Za bezpieczeństwo osób niepełnoletnich odpowiedzialność ponoszą ich opiekunowie
4. Goście mogą odpłatnie korzystać z restauracji, obiektu saun, wypożyczalni rowerów oraz łodzi wiosłowej.
5. Śniadanie (dodatkowo płatne) serwowane jest od 10:00.
W okresie Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia restauracja jest nieczynna – śniadanie nie jest dostępne.
6. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
7. W pokojach nie ma możliwości przygotowywania i spożywania posiłków jak również doposażenia ich w jakiekolwiek przybory kuchenne poza elementami wymienionymi w standardowym wyposażeniu (czajnik, szklanki, filiżanki – wymienionym na stronie booking.com)
8. Po dokonaniu rezerwacji w okresie 60 dni przed przyjazdem Gość zostanie obciążony przedpłatą będącą całkowitą ceną rezerwacji (pobytu).
9. Gość może bezpłatnie odwołać rezerwację w okresie do 60 dni przed przyjazdem. W przypadku zamiaru jej odwołania w okresie krótszym niż 60 dni przed przyjazdem lub nie pojawieniem się w obiekcie w dniu rozpoczęcia pobytu, Gość zostanie obciążony całkowitą ceną rezerwacji/pobytu. Jednocześnie Gość wyraża zgodę na preautoryzację karty płatniczej oraz obciążenie całkowitą przedpłatą/całkowitym kosztem pobytu (rezerwacji) w sytuacjach opisanych w niniejszym punkcie.
10. Generalnie obiekt nie akceptuje pobytu gości ze zwierzętami. W wyjątkowych sytuacjach, po uzgodnieniu z personelem obiekt może wyrazić zgodę na pobyt zwierząt. Opłata za zwierzę wynosi 25,00 zł za dobę.
11. Obiekt ma prawo nałożyć opłatę administracyjną w wysokości 1000 PLN + VAT oraz dochodzić zadośćuczynienia w formie pieniężnej, jeśli Gość lub osoba w jego imieniu zamieści w mediach elektronicznych bezpodstawny, nieuzasadniony lub nieprawdziwy, negatywny komentarz, opinię lub informację niezgodną z zasadami, warunkami pobytu i niniejszym regulaminem (np. brak wyposażenia aneksu kuchennego, zła lokalizacja obiektu, zła pogoda, zbyt późne śniadanie itp.). Opłata ta zostanie potrącona z karty kredytowej lub debetowej, której klient użył jako gwarancji rezerwacji.
12. Obiekt ma prawo obciążyć Gościa za ewentualne zniszczenia lub braki w wyposażeniu pokoju stwierdzone bezpośrednio po jego pobycie a także odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył Regulamin wyrządzając szkodę w mieniu czy też Gości lub szkodę innym osobom, albo też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt Gości lub funkcjonowanie obiektu.
13. Gość powinien zawiadomić recepcję hotelową o wystąpieniu szkody, niezwłocznie po jej stwierdzeniu. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.
14. Za zagubienie klucza do zamka pobierana jest opłata 50 zł netto.
15. Odpowiedzialność obiektu z tytułu utraty pieniędzy, papierów wartościowych,
kosztowności albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną jest ograniczona, jeżeli przedmioty te nie zostaną oddane do depozytu.
16. Palenie tytoniu w pokojach, korytarzu, restauracji jest zabronione.
17. Sądem właściwym do rozstrzygania sporów pomiędzy Gościem a obiektem Dworek Hołny jest sąd w Sejnach właściwy dla obiektu Dworek Hołny.