REGIONAL FISH & DELICIOUS FOOD

Rejsy Katamaranem

Proponujemy Państwu wyjątkowy rejs katamaranem na pokładzie którego w komfortowych warunkach może popłynąć 6 osób.

Jednostka wyposażona jest w cichy i nowoczesny silnik o mocy 5 KM umożliwiający pływanie przez osoby posiadające podstawową wiedzę żeglarską, bez patentu sternika motorowodnego.

Koszt wynajęcia katamaranu wynosi 150 zł/godz. lub 700 zł za 6 godzinny czarter
bez względu na ilość osób

Podczas rejsu zachęcamy Państwa do kąpieli na środku jeziora Hołny.

Wyposażone są w:

Pamiętajmy również o bezpieczeństwie i odpowiedzialności za osoby na pokładzie oraz bezwzględnym zakazie palenia i picia alkoholu.

Na czas rejsu, istnieje możliwość zamówienia drinków i innych specjalności z naszej karty dań.

Chrupiąca stynka z jeziora Wigry,
sos mango, wypiekany na miejscu chlebek lub frytki z batatów
– idealnie umili Państwu rejs.😊

Przy okazji rejsu, szczególnie zachęcamy do odwiedzenia Dworku Czesława Miłosza w Krasnogrudzie (znajduje się on po drugiej stronie jeziora), gdzie możemy zwiedzić cały obiekt, dowiedzieć się o życiu artysty i jego twórczości. W okresie letnim są tam organizowane różne koncerty letnie lub wystawy artystyczne.

Dziękujemy naszym gościom z @bookingcom za świetne opinie i oceny!

Jacek
Jacek
11. Październik, 2021.
10
Exceptional
Anonymous
Anonymous
8. Październik, 2021.
10
Exceptional
Piotr
Piotr
8. Wrzesień, 2021.
8,0
Bardzo dobry ☺Rewelacyjna lokalizacja, blisko do jeziora. ☹Plaga much, nikt z tym nic nie robił, sniadania zbyt późno (10.00, w praktyce 10.20), niewielki wybór dań. Jajecznica, omlet i kiełbaski. Dzieci niechętnie to jadły. Odpowiedziano nam, że nie ma nic na słodko, dopiero na jakieś 2 dni przed wyjazdem dowiedzieliśmy się, że omlety mogą być z owocami.
Barbara
Barbara
31. Sierpień, 2021.
9,0
☺Lokalizacja obiektu jest bardzo dobra dla osób z własnym transportem, które szukają ciszy i ucieczki od zgiełku. Jest to też świetna baza wypadowa do poznania Podlasia i Litwy. Zaletą apartamentów jest dostęp do restaraucji, w której można bardzo smacznie zjeść. Dania serwowane w restauracji są najwyższej jakości. Dla osób lubiących pływać, dworek ma dostęp do jeziora. Personel był bardzo uprzejmy i pomocny. Pokój bardzo czysty i dobrze wyposażony. Dostępne bezpłatne miejsca parkingowe w dużej ilości. ☹Rozważając to miejsce trzeba mieć na uwadze schody spiralne, które mogą być barierą dla niektórych osób. W sumie jedyną wadą jest nie do końca oddzielenie tarasu w jednym apartamencie, goście restauracji przechodzący pod oknami apartamentu ograniczają poczucie prywatności.
Hubert
Hubert
22. Sierpień, 2021.
9,0
☹Totalnie zaskoczył mnie zakaz przygotowywania posiłków w apartamencie, pomimo, że wyposażony jest w dużą i ładną kuchnię, z czterema palnikami. O ile w naszej sytuacji (z żoną) nie miało to większego znaczenia, to w przypadku podróżowania z dziećmi absurdem jest brak możliwości podgrzania mleka czy najprostszego dania dla dzieciaków.
Maciej
Maciej
10. Sierpień, 2021.
10
Pełna satysfakcja. Odzyskałem wiarę w możliwość komfortowego pobytu wakacyjnego w Polsce. ☺Obłędna lokalizacja, z własną plażą nad jeziorem, z możliwością korzystania z łódki do swojej dyspozycji. Fantastyczna, miła obsługa na tzw. „każde zawołanie”. Świetne jedzenie w tym samym miejscu. Obok „Vinoteka” z towarami regionalnymi. W kompleksie sauna, boisko, tereny spacerowe. ☹Apartament bezpośrednio sąsiaduje z salą restauracyjną, co w sytuacji zorganizowanej imprezy stanowi pewien kłopot.
Mateusz
Mateusz
1. Sierpień, 2021.
9,0
Awesome
Markus
Markus
23. Lipiec, 2021.
10
Exceptional
Katarzyna
Katarzyna
15. Lipiec, 2021.
10
Dworek Hołny Mejera to absolutna rewelacja gdy chce się odpocząć od zgiełku miasta… cisza, spokój, i ogromna uroda tego ☺Klimat, dbanie o najmniejsze szczegóły i zadowolenie klienta ☹Absolutnie nic
Jakub
Jakub
14. Lipiec, 2021.
10
Exceptional